У Києві презентовано книгу про вірменські цінності і традиції

Текст

4 лютого в Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченко для дітей Києва відбулася презентація книги Венери Ріттер (Гаспарян) «Сімейні цінності і традиції. Їх вплив на життя кожного з нас».

У книзі «Сімейні цінності і традиції» Венери Ріттер (Гаспарян) показані основні традиції вірменського народу ХІХ століття, а також проілюстровані сучасні вірменські звичаї. Також у виданні зроблений особливий акцент на відносинах між батьками і дітьми.

У заході, організованому за підтримки Жіночого комітету Спілки вірмен України, взяли участь Глава Української єпархії Вірменської Апостольської церкви Маркос Оганесян, голова Полтавської обласної вірменської громадської організації «Урарту» Саркіс Агаджанян, глава Жіночого комітету СВУ Анна Геворкян, а також члени Київської вірменської громади та інших регіональних підрозділів Спілки вірмен України, жителі столиці.

Виконавчий директор СВУ Давид Мкртчян передав привітальні слова Голови організації Вілена Шатворяна учасникам події.

Презентація супроводжувалась виставкою картин вірменських художників України. На експозиції були представлені близько 30 робіт майстрів із Запоріжжя, Херсона, Полтави, Львова та Черкас, що охоплюють такі жанри, як портрет, натюрморт, пейзаж, релігійна і абстрактний живопис.

Художники Христина Зограбян, Іда Туманян, Гаяне Арушанян, Нестор Вільховий, Наріне Назарян і Ліліт Сарибекян були нагороджені подяками СВУ за розвиток вірменської культури в Україні.

Також на заході відбулася передача до фонду Центральної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченко для дітей Києва арменоведческіх видань, організована в рамках програми Спілки вірменів України по формуванню вірменського книжкового фонду.


Фото, відео

Немає матеріалів для показу.


  • Посилання: http://sau.net.ua/content/u-kiievi-prezentovano-knigu-pro-virmenski-cinnosti-i-tradiciyi
  • Телефон: +38(044) 227-91-61