Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

 → Вірмени всього світу згадують 24 квітня жертв Геноциду вірменського народу в Османській імперії

У 2016 році відзначається 101 річниця Геноциду. Щорічно, в цей день десятки тисяч людей зі столиці і областей країни несуть квіти до Єреванського Меморіалу «Ціцернакаберд».

В цьому році в День пам'яті жертв Геноциду буде вручена премія Aurora Prize for Awakening Humanity. Лауреатами стануть люди, які внесли винятковий внесок у справу збереження людських життів та просування ідей гуманізму.

Від імені всіх тих, хто вижив під час Геноциду вірмен і в знак подяки їх рятівникам, щороку лауреат Aurora Prize буде отримувати грант в розмірі 100 тисяч доларів, а також унікальну можливість продовжити благодійну естафету та номінувати на нагороду в розмірі 1 млн доларів організацію, що надихнула його на громадську діяльність з гуманітарної допомоги.

До відбіркової комісії Aurora Prize входять лауреати Нобелівської премії миру Елі Візель, Оскар Аріас, Ширін Ебаді і Лейма Гбові; екс-президент Ірландії Мері Робінсон; правозахисниця Хіна Джілані; колишній Міністр закордонних справ Австралії і Почесний Президент Міжнародної кризової групи Гарет Еванс; Президент Корпорації Карнегі в Нью-Йорку Вартан Грегорян та знаменитий актор і філантроп Джордж Клуні.

Премія Aurora Prize буде вручатися щорічно 24 квітня в столиці Вірменії Єревані.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка