Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → «Українська душа з вірменським серцем» - в Києві відкриється авторська виставка Марини Саркісян

3 лютого в Києві відбудеться презентація авторської виставки «Українська душа з вірменським серцем» члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, члена Спілки дизайнерів України Марини Саркісян.

Відкриття експозиції відбудеться в рамках проекту культурологічної студії «Автентика» і освітнього проекту «Скарби нації» Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв.

Майстер декоративно-прикладного мистецтва Марина Саркісян працює в різних жанрах, проте віддає перевагу Петриківському розпису. Як зазначила Марина, кілька років пішло на підготовку циклу робіт "Вірменські хачкари в петриківському розписі", який буде вперше представлений широкому глядачеві в Україні.

За словами художниці, для неї Петриківський розпис - це українська душа, яка зливається воєдино з вірменськими коріннями її роду, а «хачкари» в її роботах - художній символ і серце Вірменії, що відображають почуття краси і історії вірменського народу.

Навесні минулого року одна з авторських робіт Марини Саркісян, відображена на пасхальному яйці, перемогла на Всеукраїнському фестивалі писанок в Києві. Також чотири 2,5-метрові тарілки, розписані київською художницею Петриківка, будуть встановлені в фан-зоні Євробачення, яке в цьому році пройде в Києві.

Спілка вірмен України проводить активну роботу в напрямку популяризації національних історичних цінностей. Як зазначив голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян, культура традиційно знаходиться в центрі уваги нашої організації.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка