Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Різдвяне свято з національними танцями і подарунками влаштували для юних вірмен Вінниччини

5 січня, громадське об'єднання «Вірменська діаспора Вінниччини» спільно зі Спілкою вірмен України влаштували новорічно-різдвяне свято для дітей з сімей вінницьких вірмен. Гостей запросили в один з ресторанів міста.

Як пише ВінніцяОК, дітей традиційно вітали Дід Мороз зі Снігуронькою, Курочка - родичка символу 2017 року - Півня, а також київський ансамбль танців народів світу «Відродження» з автентичним вірменської танцювальною програмою.

Самі ж діти з радістю брали участь в різних конкурсах та іграх.
«Звичайно, дуже чекала Різдва, але про подарунки особливо не замислювалася, всьому буду рада. На Різдво ще у моєї мами день народження, ми запрошуємо гостей і святкуємо разом», - розповідає Ліза Арустамян.

«5 січня у вірмен - Святий Вечір, а 6-го - і Різдво, і Хрещення в один день», - розповів голова «Вірменської діаспори Вінниччини» Самвел Єгоян.

Приготували дітям солодощі, канцелярське приладдя, календарики, ялинкові прикраси із зображенням пам'ятника герою вірменського національного епосу Давиду Сасунському, що стоїть в Єревані та інших архітектурних перлин Вірменії. «Це ручна робота - виготовили майстри в Києві на замовлення Спілкивірмен України», - говорить Самвел Єгоян.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка