Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Переможець українського шоу «Х-фактор-7» Севак Ханагян не очікував такої підтримки співвітчизників

Співак Севак Ханагян, який переміг в кінці минулого року в українському телешоу 
«Х-фактор-7», зізнався, що не очікував такої резонансної підтримки співвітчизників.

«Те, що ця підтримка буде настільки величезною, я не очікував, це була вкрай скажена підтримка. Це відчувалося і відчувалося дуже сильно. Було дуже відповідально для мене виступати там, так як за тебе голосують, стільки людей за тебе переживає, було вкрай відповідально виправдати їх очікування », - заявив Ханагян.

Співак поділився також своїми враженнями від участі в конкурсі «Х-фактор» і зізнався, що ця перемога далася йому нелегко.

«З« Х-фактор»-ом вийшло трохи краще ніж з іншими проектами, в яких я брав участь. Велика удача була в тому, що я міг співати свої авторські пісні. Я вважаю, що це розкриває артиста як особистість, як творчу одиницю. Це головна відмінність між «Голос»-ом і «Х-фактор»-ом », спочатку я йшов на цей конкурс щоб заспівати свої власні пісні - сказав Ханагян.

Співак вперше приїхав до Вірменії після гучної перемоги на конкурсі «Х-фактор-7» і виступить з концертом перед вірменськими глядачами, і виконавши як власні авторські пісні, так і кавер-версії улюблених композицій.

«Я вже рік не був удома, я поїду туди і думаю, мене там дуже тепло зустрінуть. Спогади у мене самі добрі, світлі і ностальгічні, я завжди з посмішкою на обличчі згадую своє рідне місто, не дивлячись на те, що я довгий час не живу в Вірменії, я все дуже добре пам'ятаю. Це моє рідне, це моя історія, я це не можу забути », - сказав Ханагян.

Севак не став розкривати свої майбутні творчі плани, але зізнався, що із задоволенням би співпрацював з вірменськими колегами.

«Планів дуже багато,« Х-фактор» тільки закінчився, а у нас все почалося. Природно, ми будемо робити те ж саме, що і до проекту, але тепер є набагато більше людей, для кого ми це робимо. Ми пишемо пісні, готуємо альбом, у нас буде багато концертів, зйомки кліпів, буде дуже багато нового. Я сподіваюся ми вас приємно здивуємо », - сказав Ханагян.

Як уже повідомлялося, напередодні Нового року один за одним три яскраві перемоги в українських шоу. 24 грудня Севак Ханагян став переможцем Х-фактор Україна, на наступний день переможцем самого містичного шоу в Україні «Битви екстрасенсів-16» - став Сурен Джулакян. Через два дні переможницею в шоу «МастерШеф-6» на телеканалі СТБ стала Асмік Гаспарян.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка