Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви очолив церемонію Освячення води у Львові

Глава Української єпархії Вірменської Апостольської церкви єпископ Маркос Оганесян очолив загальноміську церемонію Освячення води, що пройшла 19 січня у Львові, в День Богоявлення Господнього. Про це повідомляє AnalitikaUA.net, з посиланням на прес-службу Спілки вірмен України.

Традиційна церемонія у Львові проходить в самому центрі міста - на Ринковій площі, біля Різдвяної шопки. На цій святковій події щорічно присутні сотні львів'ян, гостей міста, працівники обласної та міської рад.

У церемонії освячення води у Львові беруть участь представники всіх діючих християнських церков міста. Згідно із затвердженим звичаєм, щороку Хрещення очолює почерзі одна з конфесій.

Наприкінці святкового Хрещення всі віруючі мають можливість набрати освячену воду.

Вважається, що вода, освячена на Водохреще, не псується дуже довгий час. Зазвичай її зберігають до наступного року, а при необхідності, під час хвороби або важких періодів у житті, її п'ють або очищають нею простір.

Як уже повідомлялося, Вірменська діаспора України одна з найбільших і організованих.

Протягом свого багатовікового перебування на українських землях, вірмени залишили істотну матеріальну і духовну спадщину.

Вірменська діаспора інтегрувалася в українське суспільство, разом з тим, зберегла свої культурні, національні та релігійні особливості. Нині в Україні проживає багатотисячна вірменська діаспора, національні громади діють у багатьох містах країни, працюють суспільно-культурні організації. Вірмени будують церкви, школи, розвивають національну культуру.

Нагадаємо також, що Спілка вірмен України під керівництвом Вілена Шатворяна, стала єдиною всеукраїнською організацією, яка об'єднує всі діючі в країні вірменські організації.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка