Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Гайк Аванесян: В Україні робиться багато для збереження вірменського історичної спадщини

Збереження національної ідентичності та історико-культурної спадщини - це нагальна тема для вірмен діаспори. Про це в коментарі AnalitikaUA.net зазначив відомий дизайнер Гайк Аванесян.

Торкаючись нових громадських ініціатив, він наголосив на особливій важливості проведених Громадянською платформою «Вірмени України» заходів. За словами Гайка Аванесян - це додаткова можливість конкретного взаємодії. «Учасники не тільки детально дізнаються про велику роботу, виконану Спілкою вірмен України або про нові ініціативи, а й отримують можливість взяти участь у спільній справі.

Мені приємно брати участь в засіданнях Платформи, я вважаю це важливим і дієвим форматом, де співвітчизники з різних сфер можуть збиратися і обговорювати цікаві для багатьох питання, плани і заходи », - зазначив Аванесян.

Як повідомлялося раніше, Громадянська платформа «Вірмени України» є громадською ініціативою, де збираються відомі представники вірменської діаспори та обговорюють актуальні питання. Засідання проводяться спільно з Комітетом з питань історико-культурної спадщини Спілки вірмен України.
Нагадаємо, Голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян, високо оцінив готовність співвітчизників сприяти популяризації історії та культури вірмен України.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка