Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Гарник Давідян: Увага Спілки вірмен України до спортсменів - служить додатковим стимулом на шляху до успіху

Увага і визнання надихає спортсменів і служить додатковим стимулом, про це як повідомляє AnalitikaUA.net, зазначив Головний тренер національної збірної України з фехтування Гарник Давідян.

Безумовно, така увага і визнання надихає. Я давно шукав можливості познайомитися з вірменською діаспорою України, розповів відомий фахівець про свої враження від недавньої конференції Спілки вірмен України.

«Вперше побувавши на конференції СВУ, був приємно здивований кількістю нагороджених учасників зі світу спорту. Ці атлети захищають кольори українського прапора на міжнародній арені, і подібна увага Спілки вірмен України до спортсменів - не тільки демонструє ініціативність і турботу про молоде покоління, а й служить додатковим стимулом на шляху до успіху », зазначив Гарник Давідян.

Розповідаючи про Олімпіаду, тренер зазначив, що для нього Олімпіада-2016 виявилася найважчою. «Якщо раніше ми їхали на Олімпіаду завойовувати собі ім'я, то в тому році виступали, вже маючи певний статус в світі. Потрібно було утримати і підвищити поставлену планку».

Як уже повідомлялося раніше, Спілка вірмен України приділяє особливу увагу спорту та підтримки спортсменів України, відкриваються різні спортивні секції. Також на різних спортивних заходах вручаються призи голови Спілки вірмен України Вілена Шатворяна. У спортивних секціях Спілки вірмен України тренуються діти різних національностей.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка