Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → До 200-річчя Івана Айвазовського в Україні будуть випущені пам'ятні монета і марка

У 2017 році колекції нумізматів і філателістів поповняться пам'ятними монетою і маркою, випущеними до 200-річчя від дня народження видатного художника-мариніста Івана (Ованнеса) Айвазовського.

У липні цього року Національний банк України випустить в обіг пам'ятну монету «Іван Айвазовський». Як повідомляється на сайті банку, монета, випущена в серії «Видатні особистості України», буде введена в обіг тиражем в 25000 примірників.

Також ювілей Айвазовського буде відзначений появою художньої марки. У тематичному графіку випуску поштових марок і блоків на 2017 рік Укрпошта запланувала випуск в серії «Скарби музеїв України» одноблокової марки до 200-річчя від дня народження художника.

«Випуск пам'ятної монети і поштової марки, присвячених 200-річчю від дня народження великого художника є очевидним свідченням державного визнання внеску Івана Айвазовського в скарбницю світового живопису і яскраво ілюструє феномен взаємного збагачення вірменської та української культур», - зазначив в коментарі AnalitikaUA.net, український оглядач, історик, член Українського геральдичного товариства Максим Царенко.

Нагадаємо, Спілка вірмен України проводить активну роботу в напрямку популяризації національних історичних цінностей, як зазначив голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян, культура традиційно знаходиться в центрі уваги нашої організації.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка